Ford z drugiej ręki? Wybierz ofertę od salonu dealerskiego!

Zakupienie używanego Forda nie musi być problemem – wystarczy tylko zajrzeć do salonów dealerskich marki, aby znaleźć świetne modele bez ryzyka!

Wiele osób poszukujących używanych samochodów ma duże trudności ze znalezieniem odpowiednich modeli. Chociaż rynek aut z drugiej ręki jest ogromny, to jednak nie każda oferta jest godna zaufania.

Autokomisy, giełdy samochodowe, ogłoszenia przez internet – to właśnie wtedy istnieje ryzyko, że zostaniemy oszukani. Pojazd może być w zupełnie innym stanie technicznym niż ten prezentowany w ofercie, co może przełożyć się na bardzo wysokie koszty ewentualnych napraw.

Używane także od dealera

Samochody używane można kupować dzisiaj także w salonach dealerskich – to głównie modele pochodzące z leasingu, odkupowane od klientów, oddawane przez nich w rozliczeniach, a także legalnie sprowadzane z zagranicy. W sprzedaży znajdują się głównie modele osobowe, ale dostępne są również pojazdy dostawcze dla klientów biznesowych.

W salonach dealerskich, na przykład w salonie Ford Warszawa, można kupić auta mające po kilka lat, nadal w świetnym stanie technicznym oraz wizualnym. Dlaczego warto zdecydować się na taką transakcję?

Zalety zakupu auta używanego od dealera:

  • sprawdzony stan techniczny i prawny pojazdów
  • półroczna lub roczna gwarancja na używane auto
  • jazda próbna przed zakupem
  • legalna transakcja z podpisaniem umowy
  • możliwość zakupienia polisy ubezpieczeniowej na miejscu
  • dogodne formy finansowania – kredyt samochodowy, leasing dla firm
  • dodatkowe bonusy, na przykład kupony zniżkowe, gratisy

Zakupienie używanego samochodu w salonie dealerskim to zatem świetna propozycja dla osób, którym zależy na bezpiecznej transakcji. Nie ma ryzyka, że kupujący będzie oszukany – na sprzedaż trafiają tylko dokładnie sprawdzone, sprawne pojazdy. Wyniki badań technicznych są do wglądu przez klienta, więc nie kupuje się kota w worku.

Z ofertami salonów dealerskich sprzedających pojazdy używane można zapoznać się także on-line – aktualne ogłoszenia dostępne są na stronach internetowych salonów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here